Termální koupaliště Veľký Meder


THERMAL CORVINUS  • Termální koupaliště Thermal Corvinus ve Veľkém Mederu spojuje zábavu a relax. V provozu je od roku 1974. Areál koupaliště Thermal Corvinus je obklopen lesoparkem s rozlohou 80 ha. Termální voda  vyvěrá ze dvou pramenů z hloubky 1 500 m. Prameny mají teplotu 65 °C. Chemické složení termální vody má příznivé účinky na pohybové ústrojí. V nejteplejším bazénu je voda teplá až 38 °C.  • Poskytuje 9 bazénů, z toho 3 venkonvní bazény, 4 vnitřní a 2 polokryté.
  • Kromě bazénů se v areálu nachází nespočetné množství atrakcí jako například 5 tobogánů, nejdelší lezecká dráha na Slovensku - Tarzánia, sportová a dětská hřiště, želví hrad a hrad orla mořského. Pro návštevníky sa organizují různé animační programy a aquaerobik.


Rekreačný bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Polokrytý termálny bazén 38C termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Plavecký bazén 2metre termálne kúpalisko Veľký Meder

  • Pro úplnou regeneraci Vašeho těla poskytujeme vícero druhů masáží, kosmetiku či zkrášlovací procedury. Je zde saunový svět s výřivkou a biosoláriem. Pohodu si také užijete v solné jeskyni. Poskytujeme i magnetoterapii.

Detský svet orlí hrad termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Vonkajší detský bazén termálne kúpalisko Veľký Meder
 
Lezecká dráha tarzánia termálne kúpalisko Veľký Meder

  • Velký Meder

  • Související témata a koupaliště v okolí: velky meder termalne kupalisko, v zime, kupaliska velky meder, štúrovo, termálne kúpalisko vincov les, aquapark senec